Ból

Ibuprom tabl.powl. 0.2g 96 szt.

Ibuprofen 200 mg Działanie: Ibuprom jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który precyzyjnie lokalizuje źródło bólu, (jakim częst...
34,90 zł

Zobacz opis

Icemix 400 ml

Działanie ICEMIX-u polega na uśmierzaniu bólu przez błyskawiczne obniżenie temperatury ciała w miejscu kontuzji. Umożliwia szybkie podjęcie dalsze...
12,90 zł

Zobacz opis

Ketesse 25 tabl.powl. 0,025 g 10 tabl.

SkładKażda tabletka zawiera 25 mg deksketoprofenu w postaci deksketoprofenu z trometamolem. WskazaniaKetesse SL jest lekiem przeciwbólo...
8,50 zł

Zobacz opis

Ketesse SL gran. 0,025 g 10 sasz.

SkładKażda saszetka granulatu do sporządzania roztworu doustnego zawiera: deksketoprofen 25 mg w postaci soli deksketoprofenu z trometamolem. Subst...
12,90 zł

Zobacz opis

Ketesse SL gran. 0,025 g 20 sasz.

SkładKażda saszetka granulatu do sporządzania roztworu doustnego zawiera: deksketoprofen 25 mg w postaci soli deksketoprofenu z trometamolem. Subst...
24,90 zł

Zobacz opis

Lioton 1000 żel 8.5 mg 30 g

Lioton 1000 stosowany jest wspomagająco - w zapaleniu żył, - zakrzepowym zapaleniu żył - żylakach kończyn dolnych - krwiakach podskórnych - ...
18,50 zł

Zobacz opis

Maść bursztynowa 20 g Farmina

MAŚĆ BURSZTYNOWA to preparat do użytku zewnętrznego, który rozgrzewa, poprawia przepływ krwi i wpływa na rozluźnienie mięśni w obrębie struk...
6,50 zł

Zobacz opis

Maść Końska Rozgrzewająca 350 g

Końska Maść rozgrzewająca sporządzona według tradycyjnej receptury z najwyższej jakości naturalnych surowców.
18,50 zł

Zobacz opis

Maść majerankowa 10 g

Preparat o działaniu przeciwzapalnym, bakteriobójczym i grzybobójczym, antyseptycznym, ściągającym, uszczelniającym i wzmacniającym ściany naczyń k...
3,20 zł

Zobacz opis