Ból

Panadol Femina 10 tabl.powl.

Działanie Vegantalgin H tabletki jest lekiem dwuskładnikowymi jego działanie jest skutkiem łącznego działania obydwu składników - paracetam...
12,90 zł

Zobacz opis

Panadol tabl.powl. 0,5 g 12 tabl.

OPIS DZIAŁANIA:Preparat Panadol zawiera w swoim składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Paracetam...
5,00 zł

Zobacz opis

Paracetamol BIOFARM tabl. 0,5 g 50 tabl.

Skład: 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum). Wskazania: Paracetamol Biofarm stosuje się w bólach różnego pochodz...
6,80 zł

Zobacz opis

Paracetamol czopki 50 mg 10 szt.Farmina

Skład1czopek zawiera substancję czynną: paracetamol 50 mg.Substancja pomocnicza: tłuszcz stały. DziałanieCzopki Paracetamol Farmina działają przec...
5,90 zł

Zobacz opis

Paracetamol czopki 80 mg 10 szt.HASCO

Skład1 czopek zawiera substancję czynną w dawce:Paracetamol - 80 mg WskazaniaBóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe Przeciwwska...
4,70 zł

Zobacz opis

Paracetamol czopki 125 mg 10 szt.HASCO

Paracetamol Hasco jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Czas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godz. Działanie przeciwgor...
4,00 zł

Zobacz opis

Paracetamol czopki 250 mg 10 szt.HASCO

Wskazania PARACETAMOL HASCO czopki - stosowane są w bólach różnego pochodzenia, stanach gorączkowych. PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość ...
4,00 zł

Zobacz opis

Paracetamol czopki 500 mg 10 szt.HASCO

Skład:1 czopek zawiera substancję czynną: 500 mg paracetamolu. Działanie i zastosowanie:czopki zawierające 500 mg paracetamolu, wykazujące działan...
4,50 zł

Zobacz opis

Paracetamol tabl.0.5 g 10 szt.Biofarm

Skład1 tabl. zawiera 500 mg paracetamolu. WskazaniaJako lek przeciwgorączkowy (stany gorączkowe np. w przebiegu chorób infekcyjnych, przezi...
2,20 zł

Zobacz opis