Ból

Aspicam Bio 7,5mg 10tabl.

Aspicam Bio, to preparat zawierający meloksykam, wskazany do stosowania w przypadku choroby mięśni, stawów i kości.. Środek Aspicam Bio wyka...
6,00 zł

Zobacz opis

ASPIRIN C FORTE tabl.mus. 10tab

Właściwości: Lek ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Dawkowanie: dorośli: jednorazowo 1 tabletkę musującą. W...
16,10 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 20 tabl.

Wskazania: w objawowym leczeniu gorączki i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu, np. ból głowy, dolegliwości towarzyszą...
15,10 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 8 tabl.

Działanie:Lek Aspirin Pro zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład:1 t...
6,30 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 80 tabl.

Działanie:Lek Aspirin Pro zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład:1 t...
53,00 zł

Zobacz opis

Aspirin tabl. 0.5 g 10 tabl.

Skład:1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana. Działanie:Kwas acetylosalicylowy...
6,50 zł

Zobacz opis

Bals-Sulphur żel 300 g

Żel działa: - przeciwbólowo - przeciwzapalnie - przeciwobrzękowo Solanka siarczkowa w kontakcie ze skórą tworzy tzw. "płaszcz solny" doprowad...
22,50 zł

Zobacz opis

Balsam z Sadła Świstaka 50 ml

Balsam rozgrzewający, przeciwobrzękowy, rozluźniający mięśnie. Dodatkowo poprawia kondycję skóry. Bardzo dobrze się wchłania. Wskazania: ...
18,80 zł

Zobacz opis

BEN-GAY Maść Przeciwbólowa 50 g.

Maść o działaniu znieczulająco - rozgrzewającym: - uśmierza bolesność stawów i zmniejsza ich sztywność, - uśmierza ból mięśni.
15,30 zł

Zobacz opis