Ból

Diclac Lipogel żel 0,01 g/g 100 g

Diclac LipoGel żel 0,01 g/g 100 g - Liposomalny żel przeciwzapalny i przeciwbólowy. Działanie: Produkt zawiera jako substancję czynną diklofenak ...
17,50 zł

Zobacz opis

Dicloziaja żel 0,0116 g/g 100 g (tuba)

Wskazania: Leczenie miejscowe ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (m.i...
9,90 zł

Zobacz opis

Diklofenak LGO żel 0,01 g/g 100 g

Wskazania: lek stosowany jest miejscowo na skórę: w pourazowych stanach zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powst...
9,50 zł

Zobacz opis

DIKY 4% spray 25g

Lek DIKY 4% ma postać płynną, która po rozpyleniu na skórę przybiera konsystencję żelową. Substancją czynną leku jest diklofenak sodowy, który n...
24,80 zł

Zobacz opis

Dip Hot Rozgrzewający krem 67 g

Wskazania:Objawowo w bólach mięśniowych i stawowych, rwie kulszowej, pomocniczo w gośćcu, bólach reumatycznych, stłuczeniach i skręce...
14,20 zł

Zobacz opis

Dip Rilif żel 50 g

Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jest lekiem silnie działającym przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmniejsza stan za...
14,80 zł

Zobacz opis

Dip Rilif żel 100 g

DIP RILIF żel to działający szybko i długotrwale lek zalecany w bólach mięśni i stawów. Dzięki połączeniu dwóch aktywnych subs...
22,50 zł

Zobacz opis

Dolgit krem 0,05 g/g 100 g

Skład: - substancja czynna - ibuprofen 5 g w 100 g żelu,- substancje pomocnicze: - alkohol izopropylowy, - izopropylidenoglicerol, - poloksamer 407...
21,50 zł

Zobacz opis

Efferalgan czop. 0.08 g 10 czop.

Skład1 czopek zawiera80mg paracetamolu. WskazaniaGorączka w przebiegu przeziębienia lub grypy. Bóle różnego pochodzenia: głowy i zęb...
7,60 zł

Zobacz opis