Ból

Dip Rilif żel 50 g

Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jest lekiem silnie działającym przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zmniejsza stan za...
13,20 zł

Zobacz opis

Dip Rilif żel 100 g

DIP RILIF żel to działający szybko i długotrwale lek zalecany w bólach mięśni i stawów. Dzięki połączeniu dwóch aktywnych subs...
18,90 zł

Zobacz opis

Dolgit 5% krem 50 g

Skład 100 g kremu zawiera 5 g ibuprofenu Działanie Niesteroidowy lek przeciwzapalny. Ibuprfen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Jego dzi...
13,80 zł

Zobacz opis

Dolgit krem 0,05 g/g 100 g

Skład: - substancja czynna - ibuprofen 5 g w 100 g żelu,- substancje pomocnicze: - alkohol izopropylowy, - izopropylidenoglicerol, - poloksamer 407...
21,20 zł

Zobacz opis

Efferalgan czop. 0.08 g 10 czop.

Skład1 czopek zawiera80mg paracetamolu. WskazaniaGorączka w przebiegu przeziębienia lub grypy. Bóle różnego pochodzenia: głowy i zęb...
7,30 zł

Zobacz opis

Efferalgan czop. 0.15 g 10 czop

SkładParacetamol 150 mg, substancja pomocnicza: półsyntetyczne glicerydy DziałanieLek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy WskazaniaGo...
7,90 zł

Zobacz opis

Efferalgan czop. 0.3 g 10 czop.

DziałanieLek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy. WskazaniaGorączka, leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia Dawkowanie...
8,30 zł

Zobacz opis

Efferalgan Forte tabl.mus. 1g 8tabl.

Skład: Paracetamol 1 g oraz substancje pomocnicze w tym sorbitol oraz sacharyna sodowaDziałanie: Efferalgan Forte jest lekiem o działaniu...
9,90 zł

Zobacz opis

Efferalgan Vitamin C tabl.mus. 20 tabl.

Działanie: Paracetamol ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, ni...
12,10 zł

Zobacz opis