Ból / Apap Extra 24 tabl.

Apap Extra 24 tabl.

Apap Extra 24 tabl.

Dostępność: W magazynie

13,80 zł

Apap Extra zawiera w składzie paracetamol wzmocniony kofeiną, które połączone działaniem pomagają w migrenowych bólach głowy, bólach menstruacyjnych oraz dolegliwościach kostno-stawowych. Dodatek kofeiny wpływa na lepsze samopoczucie oraz znosi zmęczenie.

Skład:
1 tabletka powlekana zawiera:
substancje czynne:
paracetamol 500 mg
kofeina 65 mg

Działanie:
Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia.

Wskazania:
Wskazaniem do stosowania są bóle o różnej etiologii: głowy (w tym migrenowe), mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe.
Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat.: 1-2 tabl. co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Solevitum D3 2000 kaps. 75 kaps.

Skład olej MCT, żelatyna wieprzowa; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; cholekalcyferol Wskazania Suplement diety polecany w walce z niedob...
8,75 zł

Zobacz opis

SUDOCREM Krem bar-ochr 125 g

Sudocrem krem antyseptyczny to antyseptycznym kremem dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi. Sprawdzony w warunkach klinicznych, pomag...
14,80 zł

Zobacz opis

Sinulan Forte tabl.powl. 0,45 g 60 tabl.

Sinulan Forte zawiera optymalną, wzajemnie uzupełniającą się kompozycję ekstraktów roślinnych. Ekstrakty te wspierają funkcje samooczyszczające zat...
Wyprzedaż 36,99 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł