Libido / Braveran 8 tabl.

Braveran 8 tabl.

Braveran 8 tabl.

Dostępność: W magazynie

25,50 zł

Połączenie skaładników w tabletkach Braveran sprzyja utrzymaniu właściwej sprawności seksualnej i wywaiera korzystny wpływ na erekcje i libido.
Braveran także sprzyja regeneracji organizmu oraz zwiekszeniu sił witalnych.

Buzdyganek ziemny znany w starożytnej Grecji, Indiach i chinach jako afrodyzjak. Stymuluje produkcję testosteronu w organizmie i sprzyja regeneracji organizmu oraz zwiększeniu sił witalnych. Wspomaga również i potęguje doznania seksualne.
Korzeń maca tradycyjnie stosowany przez rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej. Wspiera wydolność fizyczną organizmu. Zwiększa libido oraz pomaga w utrzymaniu optymalnej wytrzymałości, witalności i zdolności odczuwania, psychicznego i fizycznego dobrego samopoczucia.

L-arginina jest kluczowym aminokwasem wchodzącym w skład budowy białek. Stymuluje wytwarzanie tlenku azotu, który jest odpowiedzialny za ukrwienie narządów płciowych, a co za tym idzie za erekcję.
Selen odgrywa istotną rolę w utrzymaniu odporności ustroju oraz opóźnia procesy starzenia się.
Cynk jest mikroelementem niezbędnym do sprawności seksualnej mężczyzny. Niewystarczająca podaż tego składnika mineralnego może objawiać się m.in. obniżeniem wydolności fizycznej oraz wpływać na zdolność do podejmowania aktywności seksualnej.
Witamina E wiąże i neutralizuje wolne rodniki, dzięki czemu zapobiega ich szkodliwemu działaniu. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

PregnaPLUS 30 kaps.

PregnaPLUS to nowoczesny suplement diety dla kobiet planujących ciążę, w ciąży i karmiących piersią. PregnaPLUS zawiera starannie dobrany zestaw...
32,00 zł

Zobacz opis

Pregna250 DHA 30 kaps.

Pregna250 DHA to nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Każda kapsułka Pregna250 DHA zawiera rekomendowaną i zgodn...
32,00 zł

Zobacz opis

Apap dla dzieci Forte zaw.0,04g/ml 85 ml.

Wskazania:Produkt leczniczy Apap dla dzieci Forte zawiesina doustna wskazany do krótkotrwałego, objawowego leczenia gorączki oraz bólów o słabym i ...
Wyprzedaż 11,85 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł