Dziecko

Paracetamol Hasco sm.pomar.150 g.

Skład5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetamolum). Wskazania i działanieGorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po za...
8,00 zł

Zobacz opis

Paracetamol zaw.doust. 150 ml.HASCO

Paracetamol 2,4%, zawiesina doustna. Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są stany gorączkowe i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach ...
8,20 zł

Zobacz opis

Past. Nenedent bez fluoru 50 ml.

Wskazania: Pasta ta przeznaczona jest dla dzieci otrzymujących optymalną dawkę fluoru lub przyjmujących tabletki fluorowe. Skład: Aqua, Hydrated S...
11,90 zł

Zobacz opis

Pelafen Baby 6m+ 20 kaps.

15,90 zł

Zobacz opis

Pelafen Kid 3+ syrop 100 ml

15,50 zł

Zobacz opis

Pelavo Multi 3+ przezięb. i grypa 120ml

23,30 zł

Zobacz opis

PELBEZ BABY pr.do p.roztw. 12 sasz.

15,20 zł

Zobacz opis

Plast.HAPPPY TATTOO zest. 12szt

HAPPY TATTOO zestaw plastrów dla dzieci. Kolorowe plastry z opatrunkiem dla dzieci dające na skórze efekt tatuażu. Transparentny kolo...
6,50 zł

Zobacz opis

Plusssz Junior D3 tabl.dossania 30tabl.

11,70 zł

Zobacz opis