Jama Ustna / ALFA MED Płyn dp płukania j.ustnej 200 ml.

ALFA MED Płyn dp płukania j.ustnej 200 ml.

ALFA MED Płyn dp płukania j.ustnej 200 ml.

Dostępność: W magazynie

23,60 zł

Wskazania:
Do płukania jamy ustnej z dodatkiem siemienia lnianego i arniki. Płyn jest dedykowany osobom przed, w trakcie i po terapii przeciwnowotworowej.
Produkt polecany jest także w: implantoprotetyce, leczeniu chirurgicznym chorób przyzębia, w poprotezowych stanach zapalnych, ekstrakcjach, infekcjach jamy ustnej, aftach, stanach zapalnych gardła.

Właściwości:
Płyn ALFA MED jest wyjątkowo łagodny i pomaga przetrwać trudny okres leczenia.
- Odpowiednio dobrany skład płynu dezynfekuje i nawilża całą jamę ustną, język i gardło. Doskonale sprawdzi się także już po zakończeniu leczenia w warunkach domowych. Przez okres leczenia może też uzupełniać albo całkowicie zastępować pastę do zębów.
- Produkt nie zawiera alkoholu i barwników i wykazuje udowodnione profilaktyczne i lecznicze działanie, co sprawia, że można go stosować także w terapii pacjentów w wieku rozwojowym.
- Płyn sprzyja regeneracji i skraca czas gojenia.
- Produkt nie powoduje uczucia pieczenia w jamie ustnej, posiada delikatny, naturalny, miętowy smak.

Sposób użycia:
Płynu do płukania jamy ustnej ALFA MED® nie trzeba rozcieńczać. Najlepiej używać go od dwóch do kilkunastu razy dziennie. Czas płukania około 2-3 minuty. Dla podniesienia walorów leczniczych i skuteczności płynu ALFA MED®, po zastosowaniu go, wskazane jest powstrzymanie się od picia i jedzenia przez kilkanaście minut. Płyn nadaje się także do codziennej profilaktyki w higienie jamy ustnej, oraz może być stosowany zamiast pasty do szczotkowania zębów. Nawilża i zapobiega uciążliwej suchości w ustach.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Solevitum D3 2000 kaps. 75 kaps.

Skład olej MCT, żelatyna wieprzowa; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; cholekalcyferol Wskazania Suplement diety polecany w walce z niedob...
8,75 zł

Zobacz opis

SUDOCREM Krem bar-ochr 125 g

Sudocrem krem antyseptyczny to antyseptycznym kremem dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi. Sprawdzony w warunkach klinicznych, pomag...
14,80 zł

Zobacz opis

Sinulan Forte tabl.powl. 0,45 g 60 tabl.

Sinulan Forte zawiera optymalną, wzajemnie uzupełniającą się kompozycję ekstraktów roślinnych. Ekstrakty te wspierają funkcje samooczyszczające zat...
Wyprzedaż 36,99 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł