Jama Ustna / ALFA MED Płyn dp płukania j.ustnej 200 ml.

ALFA MED Płyn dp płukania j.ustnej 200 ml.

ALFA MED Płyn dp płukania j.ustnej 200 ml.

Dostępność: W magazynie

23,60 zł

Wskazania:
Do płukania jamy ustnej z dodatkiem siemienia lnianego i arniki. Płyn jest dedykowany osobom przed, w trakcie i po terapii przeciwnowotworowej.
Produkt polecany jest także w: implantoprotetyce, leczeniu chirurgicznym chorób przyzębia, w poprotezowych stanach zapalnych, ekstrakcjach, infekcjach jamy ustnej, aftach, stanach zapalnych gardła.

Właściwości:
Płyn ALFA MED jest wyjątkowo łagodny i pomaga przetrwać trudny okres leczenia.
- Odpowiednio dobrany skład płynu dezynfekuje i nawilża całą jamę ustną, język i gardło. Doskonale sprawdzi się także już po zakończeniu leczenia w warunkach domowych. Przez okres leczenia może też uzupełniać albo całkowicie zastępować pastę do zębów.
- Produkt nie zawiera alkoholu i barwników i wykazuje udowodnione profilaktyczne i lecznicze działanie, co sprawia, że można go stosować także w terapii pacjentów w wieku rozwojowym.
- Płyn sprzyja regeneracji i skraca czas gojenia.
- Produkt nie powoduje uczucia pieczenia w jamie ustnej, posiada delikatny, naturalny, miętowy smak.

Sposób użycia:
Płynu do płukania jamy ustnej ALFA MED® nie trzeba rozcieńczać. Najlepiej używać go od dwóch do kilkunastu razy dziennie. Czas płukania około 2-3 minuty. Dla podniesienia walorów leczniczych i skuteczności płynu ALFA MED®, po zastosowaniu go, wskazane jest powstrzymanie się od picia i jedzenia przez kilkanaście minut. Płyn nadaje się także do codziennej profilaktyki w higienie jamy ustnej, oraz może być stosowany zamiast pasty do szczotkowania zębów. Nawilża i zapobiega uciążliwej suchości w ustach.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

PIROLAM Szampon p/łupież.Wit.A+E 150ml

Wskazania: Pirolam szampon skutecznie likwiduje przyczyny i objawy łupieżu. Właściwości: Pirolam szampon jest wysokiej jakości produktem zawiera...
19,90 zł

Zobacz opis

Nurofen dla dzieci Forte truskawk.zaw.100m

Wskazania: gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych, w przebiegu odczynu poszczepiennego). Bóle r&oacu...
19,90 zł

Zobacz opis

Prostaceum tabl. 60 tabl.

Właściwości:PROSTACEUM zawiera wyciągi roślinne z wierzbownicy drobnokwiatowej, pestek dyni, palmy sabalowej oraz ekstrakt z liści pokrzywy.Wyciągi...
Wyprzedaż 32,50 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł