Kaszel / Sinecod krople 5 mg/1ml 20 ml

Sinecod krople 5 mg/1ml 20 ml

Sinecod krople 5 mg/1ml 20 ml

Dostępność: W magazynie

17,90 zł

Sinecod zawiera substancję czynną - butamiratu cytrynian. Sinecod to krople dla dzieci o działaniu przeciwkaszlowym. Skutecznie hamują nawet ostry kaszel o różnej etiologii przynosząc ulgę. Krople Sinecod stosowane są również do tłumienia kaszlu w okresie przed- i pooperacyjnym u pacjentów poddawanym zabiegom chirurgicznym i bronchoskopii. Nieopioidowy lek przeciwkaszlowy o działaniu ośrodkowym. Ponadto Sinecod zmniejsza opór w drogach oddechowych, czego dowodem jest szybka poprawa parametrów spirometrycznych i wyników badań gazometrycznych krwi. Krople Sinecod zawierają sacharynę oraz sorbitol i dlatego mogą być stosowany przez chorych na cukrzycę.

Wskazania: Do leczenia objawowego kaszlu różnego pochodzenia. Pomocniczo stosowane są w okresie przed- i pooperacyjnym do tłumienia odruchu kaszlu u pacjentów poddawanych zabiegom chirurgicznym lub bronchoskopii.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na cytrynian butamiratu lub na którykolwiek inny składnik preparatu. Nie stosować preparatu Sinecod u dzieci poniżej 7. miesiąca życia.