Komary/Kleszcze / CICHO wSZA Gumki do włosów 1op.(4szt.)

CICHO wSZA Gumki do włosów 1op.(4szt.)

CICHO wSZA Gumki do włosów 1op.(4szt.)

Dostępność: W magazynie

38,60 zł

Olejek z drzewa herbacianego:

Olejek z drzewa herbacianego jest naturalnym preparatem, który natychmiast zwalcza wszy głowowe i zapobiega przyszłym infekcjom.

Olejek z miodli indyjskiej (neen):

To pochodzące ze wschodnich Indii drzewo jest wysoko cenione w medycynie za swoje liczne właściwości, m.in. owadobójcze i odstraszające insekty, które czynią go świetnym sprzymierzeńcem w walce z wszami w naturalny i zdrowy sposób.

Olejek rozmarynowy i lawendowy:

To proste domowe lekarstwo działa jako środek odstraszający wszy za pomocą zapachu, który jest dla nich nie do zniesienia i skutecznie zniechęca je do „lądowania” na głowie dziecka. Nasz preparat nadaje także świeży i przyjemny zapach włosom, dlatego stosowanie tego profilaktycznego środka higieny może równie dobrze stać się codziennym nawykiem.

Jak to działa?
Wszawica głowy (Pediculosis humanus capitis) coraz częściej występuje zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Wszy można znaleźć przeważnie we włosach, ale mogą się również zagnieździć w ubraniach i wszelkich elementach garderoby, które mają bezpośredni kontakt z głową, np. kapeluszach, czapkach, szalikach itp. Wszy głowowe nie mogą przeżyć dłużej niż trzy dni bez dostępu do krwi żywiciela, a okres wylęgania trwa około tygodnia. Wszy głowowe przyciąga charakterystyczny zapach ludzkiego ciała.
Aromaterapia stanowi naturalną, skuteczną i bezpieczną alternatywę dla substancji chemicznych (biocydów) powszechnie używanych w środkach wszobójczych, takich jak malation lub piretryna.
Analizując właściwości naturalnych olejków eterycznych zawartych w produkcie CICHO wSZA, musimy uwzględnić środki dezynfekcyjne i pasożytobójcze służące do zapobiegania lub leczenia wszawicy.