Komary/Kleszcze / OFF! Max w aerozolu 100 ml

OFF! Max w aerozolu 100 ml

OFF! Max w aerozolu 100 ml

Dostępność: W magazynie

12,80 zł

Maksymalna ochrona przeciwko owadom – tylko z repelentem OFF! Max w postaci aerozolu. O jego skuteczności decyduje zastosowana w nim substancja czynna, czyli ikarydyna. Jeśli dużo przebywasz na świeżym powietrzu, ten produkt jest dla Ciebie!
Skład:
Substancja czynna: ikarydyna 160g/kg.

Działanie:
Aerozol OFF! Max łączy wysoką skuteczność z łatwością aplikacji. Ikarydyna zapewnia ochronę przeciwko różnym rodzajom owadów, zwłaszcza przeciwko komarom i kleszczom. Natomiast dzięki temu, że produkt jest w postaci aerozolu, szybko można nanieść go w wybrane miejsca, na skórę lub na ubranie (bezpieczny dla tkanin). Świetnie się sprawdza w przypadku osób aktywnych, które spędzają sporo czasu na zewnątrz.

Zastosowanie:
OFF! Max aerozol polecany do stosowania w celu ochrony ciała przed ukąszeniami owadów.

Informacje dodatkowe:
Aerozol jest skrajnie łatwopalny, pojemnik pod ciśnieniem. Ze względu na ryzyko wybuchu należy chronić przed działaniem światła słonecznego i wysoką temperaturą. Pojemnik przechowywać zawsze z dala od źródeł zapłonu, w tym również z dala od otwartego ognia. Nie palić. Nie rozpylać nad ogniem lub innymi źródłami zapłonu. Nie rozpylać w pomieszczeniach słabo wentylowanych, zaleca się rozpylać na zewnątrz. Nie wdychać. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Występujące podrażnienie jest powodem do przerwania stosowania produktu (zmycia jego resztek ze skóry) i konsultacji lekarskiej. Aby zminimalizować ryzyko przypadkowego dostania się preparatu do oczu lub ust, nie powinno się aplikować dzieciom na ręce. Produkt wykazuje silne działanie drażniące na oczy, jeśli płyn dostanie się do oczu, należy je dokładnie przepłukać, a przy poważnym podrażnieniu – należy zgłosić się do lekarza.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik aerozolu. Nie używać u dzieci poniżej 6. roku życia. Nie zaleca się aplikować na uszkodzonej skórze.

Sposób użycia:
Stosować wyłącznie zewnętrznie. Każdorazowo przed użyciem wstrząsnąć. Z odległości około 15-20cm spryskać powierzchnię odsłoniętej skóry. Nie pryskać bezpośrednio na twarz i szyję. Najpierw spryskać dłonie i dopiero tak nakładać preparat na powierzchnię twarzy. Unikać kontaktu z ustami i oczami. W przypadku słabnięcia efektu ochronnego ponowić aplikację.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Traumon żel 0.1 g/1g 50 g

Niesteroidowy lek przeciwzapalny o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, w postaci żelu do miejscowego zastosowania na skórę. W...
19,90 zł

Zobacz opis

Traumon spray 0,1 g/1ml 50 ml

Wskazania: tępe urazy takie jak: stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawów; choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosł...
25,50 zł

Zobacz opis

Traumon żel 0.1 g/g 100 g

Skuteczny lek w żelu na bóle mięśniowo-szkieletowe i stany zapalne Jak wynika z badań specjalistów zajmujących się leczeniem bólu, aż co czwarty Po...
29,90 zł

Zobacz opis