Trawienie / Osłonka Normal x 8 kaps.

Osłonka Normal x 8 kaps.

Osłonka Normal x 8 kaps.

Dostępność: W magazynie

11,70 zł

Preparat Osłonka jest synbiotykiem: zawiera 3 szczepy bakterii probiotycznych oraz prebiotyk: FOS (fruktooligosacharydy).
Synbiotyk to preparat łączący ze sobą bakterie probiotczne oraz czynnik, który pobudza ich wzrost i namnażanie - pożywka dla bakterii - zwany prebiotykiem (najczęściej nie podlega trawieniu). Są nim najczęściej oligocukry. Takie połączenie skuteczniej przywraca prawidłową florę bakteryjną.

Unikalny skład kapsułki: preparat zawiera 3 przebadane szczepy probiotyczne kolonizujące zarówno jelito cienkie jak i jelito grube:
Lactobacillus rhamnosus LR3
Lactobacillus platarum LP1
Bifidobacterium Lactis BL2

Taki skład bakterii probiotycznych zapewnia rozszerzone, pełniejsze działanie probiotyczne, bo obejmujące pełną mikroflorę jelitową.
Optymalna ilość bakterii w kapsułce: Jest ich więcej niż w wielu innych preparatach: 5 miliardów.

Unikatowa technologia produkcji:

bakterie probiotyczne są zabezpieczone przed wysychaniem dzięki specjalnie skonstruowanemu blistrowi. Szczepy probiotyczne są także zabezpieczone przed strawieniem w żołądku dzięki systemowi podwójnej otoczki.

Skuteczność: dzięki unikalnej technologii niemal nienaruszone bakterie po przedostaniu się do miejsca docelowego w układzie pokarmowym człowieka silnie i szybko przyczepiają się do nabłonka jelit wywierając swój dobroczynny efekt.
By bakterie probiotyczne mogły wywrzeć swój dobroczynny efekt na organizm człowieka, muszą dostać się żywe do miejsca swojego działania.
Kapsułki Osłonki nie zawierają składników zwierzęcych (są roślinne nie żelatynowe).
Preparat nie zawiera laktozy w swoim składzie - może być przyjmowana przez osoby z nietolerancją laktozy.
Preparatu Osłonka nie trzeba przechowywać w lodówce.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

HIMALAYA Cystone tabl. 100 tabl.

HIMALAYA CYSTONE NA KAMIENIE NERKOWE 100 TABLETEK Cystone to jeden z flagowych produktów uznanej firmy zielarskiej Himal...
17,10 zł

Zobacz opis

SuperOptic kaps.elast. 60 kaps.MEDANA

Zastosowanie: Suplement diety zawierający składniki przyczyniające się do utrzymania prawidłowego widzenia. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na kt&...
Wyprzedaż 32,60 zł

Zobacz opis

Stoperan 2 mg 18 kaps.twarde

Stoperan to doustny lek przeciwbiegunkowy w formie małych, łatwych do połknięcia kapsułek.Działa tak szybko i skutecznie, że już 1 dawka (2 kapsułk...
Wyprzedaż 9,70 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł