Przeziębienie/Grypa

Excedrin Migra Stop 10 tabl.powl.

Działanie: Kwas acetylosalicylowy i paracetamol zmniejszają ból i gorączkę, a kwas acetylosalicylowy dodatkowo działa przeciwzapalnie.Kofein...
11,50 zł

Zobacz opis

Faringosept 20 tabl.

Preparat o działaniu bakteriostatycznym na paciorkowce i pneumokoki, wywołujące infekcje jamy ustnej i gardła. Umiarkowanie działa na gronkowce. Ni...
10,90 zł

Zobacz opis

Febrisan prosz.musuj.12 sasz.

SkładSubstancja czynna: 1 saszetka zawiera 750 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 60 mg kwasu askorbowego. WskazaniaKrótkot...
13,50 zł

Zobacz opis

Febrisan Zatoki tabl.powl. 24 tabl.

Działanie:Febrisan jest preparatem o skojarzonym działaniu trzech składników: paracetamolu, fenylefryny i witaminy C. Działa przeciwgorączko...
14,50 zł

Zobacz opis

Ferovit Bio Special Kids płyn 150 g

FEROVIT BIO Special Kids dostarcza organizmowi dziecka od 3 roku życia żelaza. Odpowiada za prawidłowe wytwarzanie hemoglobiny i erytrocytów...
11,90 zł

Zobacz opis

Fervex gran.x 8 sasz.cytrynowy

Skład: Paracetamol - 500 mgMaleinian feniraminy - 25 mgVitamina C - 200 mg Działanie: - przeciwbólowo, - przeciwgorączkowo, - antyhistamin...
14,90 zł

Zobacz opis

Fervex gran.x 8 sasz.malinowy

Preparat stosowany doraźnie w leczeniu objawowym chorób górnych dróg oddechowych. Zawiera witaminę C. Działanie:Działa przeci...
14,90 zł

Zobacz opis

Fiorda Junior o smaku malinowym pastyl. 15

FIORDA JUNIOR powleka błonę śluzową gardła i krtani oraz łagodzi objawy jego podrażnienia. Korzystnie wpływa na pracę układu oddechowego i przyczyn...
6,90 zł

Zobacz opis

Fiorda o smaku cytryny 30 past.

SkładPastylki do ssania o smaku cytrynowym zawierające: Porost islandzki, Laktoferynę, Dziką różę.Właściwości i zastosowanieNaturalne s...
12,50 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł