Przeziębienie/Grypa

Asecurin Junior prosz. 10 sasz.

14,00 zł

Zobacz opis

Aspirator do nosa KATAREK PLUS

Aspirator do nosa. Wskazania: katar infekcyjny, sezonowy, alergiczny nieżyt nosa, codzienna toaleta nosa. Zalety: jednostajna (ciągła) siła ssąca...
57,90 zł

Zobacz opis

Aspirin C 10 tabl.musuj.Inpharm

Aspirin® C - Silniejsza niż przeziębienie! Aktywny składnik Aspirin® C skutecznie łagodzi objawy przeziębienia, zwalcza stan zapalny, kt&o...
10,90 zł

Zobacz opis

Aspirin C tabl.mus.20 tabl.IMP

Skład:1 tabl. musująca zawiera 400 mg kwasu acetylosalicylowego i 240 mg kwasu askorbowego.Działanie:Kwas acetylosalicylowy działa głównie przez ha...
21,20 zł

Zobacz opis

Aspirin C tabl.musuj.x 10

ASPIRIN -C ma postać musujących tabletek do rozpuszczenia w wodzie. Główny składnik aktywny leku posiada podwójne działanie przeciwzapalne, a ASPIR...
14,50 zł

Zobacz opis

Aspirin C tabl.musuj.x 20

ASPIRIN -C ma postać musujących tabletek do rozpuszczenia w wodzie. Główny składnik aktywny leku posiada podwójne działanie przeciwzapalne, a ASPIR...
24,90 zł

Zobacz opis

Aspirin p/migr(Ultra fast)0.5 12 tabl.

Aspirin Ultra Fast posiada wielokierunkowe działanie: pomaga zwalczyć gorączkę, bóle czy stany zapalne. Wskazaniami do stosowania są niezbyt...
9,90 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 80 tabl.

Działanie:Lek Aspirin Pro zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład:1 t...
55,00 zł

Zobacz opis

Aspirin tabl. 0,5 g 100 tabl.INPHARM

SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana. Wskazania Doleg...
59,00 zł

Zobacz opis