Przeziębienie/Grypa

Xylometazolin WZF 0.1% krop.donosa 1mg/ml

Skład:1 ml roztworu zawiera: jednowodny, sodu chlorek, sorbitol, disodu edetynian, benzalkoniowy chlorek roztwór, wodę oczyszczoną. substanc...
5,50 zł

Zobacz opis

Xylorhin aer.550 mcg/ml 18 ml.

SKŁADSubstancja czynna chlorowodorek ksylometazoliny 550 g/ml Substancje pomocnicze: octan sodu, kwas octowy, chlorek sodu, bromek benzalkoniowy, w...
12,90 zł

Zobacz opis

ZABŁOCKA Mgiełka Solankowa jodowo-brom.

Zabłocka Mgiełka Solankowa kodowo-bromowa przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych. Służy do naturalnych, domowych sposobów leczenia: anginy...
11,70 zł

Zobacz opis

ZABŁOCKA Mgiełka Solankowa jodowo-bromowa

Zabłocka Mgiełka Solankowa kodowo-bromowa przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych. Służy do naturalnych, domowych sposobów leczenia: anginy...
10,90 zł

Zobacz opis

Zatogrip Baby syrop 120 ml

ietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. ZATOGRIP BABY to podwójna siła dzięki połączeniu ekstraktów roślin...
19,90 zł

Zobacz opis

Zatogrip Forte tabl.powl. 15 tabl.

SkładSubstancja wypełniająca (celuloza), ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego (Zingiber officinale), cynk (glukonian cynku), ekstrakt z ziela werbe...
13,50 zł

Zobacz opis

Zatogrip Kids syrop 120 ml

ZATOGRIP KIDS Syrop z witaminą C to dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego, który wzmacnia odporność i wspomaga czynnoś...
17,80 zł

Zobacz opis

Zatoxin 60 tabl.

0,10 zł

Zobacz opis

Zatoxin Rinse zestaw do płukania nosa i za

Opis Zestaw do płukania nosa i zatok dla dorosłych i dzieci powyzej 4. roku życia. oczyszczanienawilżanieudrażnianie nosa i zatokSkład Opakowani...
19,90 zł

Zobacz opis