Przeziębienie/Grypa

Aspirin C tabl.musuj.x 10

ASPIRIN -C ma postać musujących tabletek do rozpuszczenia w wodzie. Główny składnik aktywny leku posiada podwójne działanie przeciwzapalne, a ASPIR...
14,10 zł

Zobacz opis

Aspirin C tabl.musuj.x 20

ASPIRIN -C ma postać musujących tabletek do rozpuszczenia w wodzie. Główny składnik aktywny leku posiada podwójne działanie przeciwzapalne, a ASPIR...
24,90 zł

Zobacz opis

Aspirin p/migr(Ultra fast)0.5 12 tabl.

Aspirin Ultra Fast posiada wielokierunkowe działanie: pomaga zwalczyć gorączkę, bóle czy stany zapalne. Wskazaniami do stosowania są niezbyt...
9,95 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 8 tabl.

Działanie:Lek Aspirin Pro zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład:1 t...
6,50 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 80 tabl.

Działanie:Lek Aspirin Pro zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład:1 t...
53,00 zł

Zobacz opis

Aspirin tabl. 0,5 g 100 tabl.INPHARM

SkładSubstancja czynna: 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: celuloza, skrobia kukurydziana. Wskazania Doleg...
59,00 zł

Zobacz opis

Beta Karoten + wit.E tabl x 60 NATURELL

Skład:Jedna tabletka zawiera: Substancje czynne: beta-karoten 6 mg (1000 µg ekwiwalentu retinolu co odpowiada 125%. witaminy A), witamina E (...
9,90 zł

Zobacz opis

Betadrin krople do nosa 10 ml.

Skład:1 ml zawiera jako substancje czynne: 1 mg difenhydraminy chlorowodorku i 0,33 mg nafazoliny azotanu oraz substancje pomocnicze: benzalkoniowy...
7,90 zł

Zobacz opis

Bioaron C syrop 100ml

Stosowanie syropu Bioaron C powoduje stymulację układu odpornościowego przez substancje obecne w wyciągu z liści aloesu drzewiastego.
12,50 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł