Przeziębienie/Grypa

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 8 tabl.

Działanie:Lek Aspirin Pro zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład:1 t...
6,30 zł

Zobacz opis

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 80 tabl.

Działanie:Lek Aspirin Pro zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład:1 t...
53,00 zł

Zobacz opis

Beta Karoten + wit.E tabl x 60 NATURELL

Skład:Jedna tabletka zawiera: Substancje czynne: beta-karoten 6 mg (1000 µg ekwiwalentu retinolu co odpowiada 125%. witaminy A), witamina E (...
12,50 zł

Zobacz opis

Betadrin krople do nosa 10 ml.

Skład:1 ml zawiera jako substancje czynne: 1 mg difenhydraminy chlorowodorku i 0,33 mg nafazoliny azotanu oraz substancje pomocnicze: benzalkoniowy...
7,90 zł

Zobacz opis

Bioaron C syrop 100ml

Stosowanie syropu Bioaron C powoduje stymulację układu odpornościowego przez substancje obecne w wyciągu z liści aloesu drzewiastego.
9,50 zł

Zobacz opis

Bioaron C syrop 200ml

Stosowanie syropu Bioaron C® powoduje stymulację układu odpornościowego przez substancje obecne w wyciągu z liści aloesu drzewiastego. Stwierdzono,...
15,90 zł

Zobacz opis

BioMarine 570 olej z wątroby rek.x180 kaps

Skład:W 1 kapsułce znajduje się 570mg oleju głębinowego rekina tasmańskiego. Substancje czynne: 120mg alkilogliceroli, 120mg skwalenu: 25mg niezbęd...
129,90 zł

Zobacz opis

Biostymina 1 ml. 10 amp.

Stymuluje odpowiedź układu immunologicznego, wzmacniając odporność organizmu na zakażenia bakteryjne i wirusowe. Postać płynna ma lepszą dostępnoś...
19,90 zł

Zobacz opis

BOIRON Oscillococcinum gran. x 30 (5*6daw)

Granulki w pojemniku jednodawkowym. Wskazania:Objawy grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych: gorączka (do 38,5°C), uczucie ogól...
77,00 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł