Przeziębienie/Grypa

Coldrex MaxGrip (sm. cytryn.)x 10sasz.!!!!

Skład:1 saszetka zawiera 1000 mg paracetamolu, 10 mg chlorowodorku fenylefryny i 40 mg kwasu askorbowego oraz substancje pomocnicze: sacharozę, kwa...
10,90 zł

Zobacz opis

Coldrex MaxGRIP x 24 tabl.

TabletkiColdrex MaxGrip C zawierają następujące substancje czynne: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny, kofeinę, wodzian terpinu i witaminę C. ...
17,30 zł

Zobacz opis

Colostrigen pr.dop.zaw.30 sasz.

Wskazania:- wspomaganie układu odpornościowego- profilaktyka zakażeń bakteryjnych i wirusowych - zwalczanie infekcji bakteryjnych i wirusowych dr&o...
83,90 zł

Zobacz opis

Czosnek forte kaps. 2mg 90kaps.

14,90 zł

Zobacz opis

Czystek kaps. 30 kaps.

SkładnikiLiść czystka (Cistus incanus) oraz składniki kapsułki (żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki żelaza). 1 kapsułka zawiera:Liść czys...
11,80 zł

Zobacz opis

Deflegmin syrop 0,03 g/5ml 120 ml

Preparat Deflegmin zawiera substancję czynną - chlorowodorek ambroksolu, który pobudza wydzielanie wydzieliny oskrzelowej i zmniejsza jej le...
7,80 zł

Zobacz opis

Depulol że 20 g

Działanie powoduje zmniejszenie przekrwienia górnych dróg oddechowych ułatwia oddychanie ułatwia odkrztuszanie w przypadku zalegania wydzielin...
9,90 zł

Zobacz opis

Dexak 25 mg. 10 tabl.

Wskazania:Objawowe leczenie bólu o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu (np. bóle mięśniowo-kostne, ból zębów, bolesne...
9,80 zł

Zobacz opis

Dexak 25 mg. 30 tabl.

Wskazania:Objawowe leczenie bólu o niewielkim lub umiarkowanym nasileniu (np. bóle mięśniowo-kostne, ból zębów, bolesne...
27,90 zł

Zobacz opis