Rzuć Palenie / NiQuitin Menthol guma do żucia 4mg100sz.

NiQuitin Menthol guma do żucia 4mg100sz.

NiQuitin Menthol guma do żucia 4mg100sz.

Dostępność: W magazynie

51,50 zł

NiQuitin od lat jest sprawdzony na polskim rynku jako ogromna pomoc każdemu, kto chce rzucić palenie. Gumy z nikotyną o mentolowym smaku pomagają zmniejszyć ilość wypalanych papierosów, a także łagodzą objawy związane z głodem nikotynowym, jak rozdrażnienie. Nie zawierają szkodliwych substancji zawartych w dymie papierosowym.

Skład:
Jedna guma zawiera: nikotynę – 4mg (w postaci nikotyny z kationitem) oraz substancje pomocnicze: butylohydroksytoluen (E321), sorbitol (E420), ksylitol (E967), węglan wapnia (E170), sodu węglan bezwodny (E500), glicerol (E422), acesulfam potasowy (E950), sacharoza, mannitol (E421), guma arabska (E414), tytanu dwutlenek (E171), wosk Carnauba, talk oraz aromaty: optacool, eukamentol i lewomentol.

Stosowanie:
Guma wymaga określonej techniki żucia. Należy rzuć ją powoli, do momentu uwolnienia się smaku (ok. 11 minuty). Następnie należy zrobić przerwę i zatrzymać gumę pomiędzy policzkiem a dziąsłem, aż smak się ulotni. Czynności powtórzyć.

W początkowym okresie kuracji żuć gumę w momencie pojawienia się "ochoty na papierosa", ok. 8-12 gum dziennie. Okres ten powinien trwać do 3 miesięcy. Następnie należy stopniowo zmniejszać liczbę przyjmowanych gum aż do całkowitego zrezygnowania z nich.

Leczenie podtrzymujące - stosować jedną gumę raz na kilka dni, gdy pojawi się "ochota na papierosa".

Dodatkowe informacje:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani aktywnego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci w temperaturze pokojowej.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

HIMALAYA Cystone tabl. 100 tabl.

HIMALAYA CYSTONE NA KAMIENIE NERKOWE 100 TABLETEK Cystone to jeden z flagowych produktów uznanej firmy zielarskiej Himal...
17,10 zł

Zobacz opis

SuperOptic kaps.elast. 60 kaps.MEDANA

Zastosowanie: Suplement diety zawierający składniki przyczyniające się do utrzymania prawidłowego widzenia. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na kt&...
Wyprzedaż 32,60 zł

Zobacz opis

Stoperan 2 mg 18 kaps.twarde

Stoperan to doustny lek przeciwbiegunkowy w formie małych, łatwych do połknięcia kapsułek.Działa tak szybko i skutecznie, że już 1 dawka (2 kapsułk...
Wyprzedaż 9,70 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł