Stres/Bezsenność / Doppelherz aktiv Na sen 20 kaps.

Doppelherz aktiv Na sen 20 kaps.

Doppelherz aktiv Na sen 20 kaps.

Dostępność: W magazynie

11,50 zł

Specjalnie dobrane wyciągi ziołowe wspomagające zasypianie i zdrowy sen Ułatwia zasypianie i odpręża. Naturalne wyciągi ziołowe. Nie uzależnia.

Skład:
wyciąg z szyszek chmielu (Humulus lupulus), fosforan diwapniowy (substancja wiążąca), wyciąg z liści melisy (Melissa officinalis), żelatyna, wyciąg z ziela lawendy (Lavandula pedunculata), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), tlenki i wodorotlenki żelaza oraz błękit patentowy V(barwniki)

Działanie:
Wyciąg z szyszek chmielu zawiera bioflawonoidy, które wspomagają zasypianie i naturalny sen. Wyciąg z melisy działa odprężająco, co ułatwia zasypianie. Wyciąg z lawendy wpływa na redukcję stresu. Witamina B6 sprzyja regeneracji układu nerwowego i usuwaniu skutków zmęczenia. Preparat jest polecany dla osób żyjących w napięciu nerwowym, doświadczających zmęczenia i niewyspania - w celu ułatwienia odprężającego snu. Wszystkie składniki, z uwagi na naturalny charakter, wykazują łagodne działanie i mogą być stosowane długotrwale. Preparat może być stosowany przez dorosłych i młodzież.

Wskazania:
Specjalnie dobrane wyciągi ziołowe wspomagające zasypianie i zdrowy sen: ułatwiają odprężenie przed snem, wspomagają zasypianie i naturalny sen, umożliwiają dobre samopoczucie po przebudzeniu.

Dawkowanie:
Stosować 1 kapsułkę na około godzinę przed snem*, popijając wodą. Pełny efekt tonizujący pojawia się po 2-3 tygodniach stosowania. * W ciągu dnia polecamy stosowanie preparatu Doppelherz aktiv Na uspokojenie.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

PregnaPLUS 30 kaps.

PregnaPLUS to nowoczesny suplement diety dla kobiet planujących ciążę, w ciąży i karmiących piersią. PregnaPLUS zawiera starannie dobrany zestaw...
32,00 zł

Zobacz opis

Pregna250 DHA 30 kaps.

Pregna250 DHA to nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Każda kapsułka Pregna250 DHA zawiera rekomendowaną i zgodn...
32,00 zł

Zobacz opis

Apap dla dzieci Forte zaw.0,04g/ml 85 ml.

Wskazania:Produkt leczniczy Apap dla dzieci Forte zawiesina doustna wskazany do krótkotrwałego, objawowego leczenia gorączki oraz bólów o słabym i ...
Wyprzedaż 11,85 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł