Świat mamy i dziecka

Ibufen Junior kaps.miękkie 0,2 g 10 kaps.

Skład: 1 kapsułka zawiera: ibuprofen 200 mg. Działanie: Preparat w postaci kapsułek zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ o...
7,20 zł

Zobacz opis

Ibufen sm.malinowy zaw.doust. 0,1g/5ml 100

Zawiesina doustna przeznaczona do stosowania u niemowląt i dzieci. 5 ml zawiesiny Ibufen D zawiera 100 mg ibuprofenu, który należy do grupy ...
14,90 zł

Zobacz opis

Juvit krop.doustne 0,1 g/ml 40 ml

Witamina C jest jedną z witamin rozpuszczalnych w wodzie Bierze udział w syntezie kolagenu i utrzymywaniu prawidłowego stanu międzykomórkowej tkank...
11,20 zł

Zobacz opis

Juvit Multi krop.doustne, roztwór 10 ml

Działanie: Preparat wykazuje skojarzone działanie zwartych w nim składników. Witaminy B i PP biorą udział w różnorodnych przemianach ...
8,50 zł

Zobacz opis

Klarin JUNIOR od 6 roku życia 30 tabl.

19,50 zł

Zobacz opis

Linomag Oliwka d/dzieci i niem.150 ml

Przeznaczenie:Oliwka Linomag przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt. Dzięki zawartości naturalnego wyciągu z rumianku czyni...
9,50 zł

Zobacz opis

Linomag Oliwka d/dzieci i niem.200 ml

LINOMAG Oliwka natłuszcza i nawilża przesuszoną oraz szorstką skórę, wygładza i uelastycznia naskórek, łagodzi odparzenia, posiada pozytywną opinię...
8,90 zł

Zobacz opis

LINOMAG szampon dla dzieci i niemowląt 200

Szampon do włosów LINOMAG przeznaczony jest dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia. Dzięki zawartości witaminy F szampon LINOMAG® ma właści...
10,70 zł

Zobacz opis

Lipomal syrop 97 mg/5ml 125 g

Lipomal to przeciwgorączkowy syrop o smaku malinowym przeznaczony specjalnie dla dzieci od 1 roku życia. Syrop zawiera wyciąg z kwiatostanu lipy, s...
12,50 zł

Zobacz opis