Przeziębienie/Grypa / Voltaren Express Forte 0,025g x 20

Voltaren Express Forte 0,025g x 20

Voltaren Express Forte 0,025g x 20

Dostępność: W magazynie

13,40 zł

Skład:
Diklofenak potasowy 25 mg oraz substancje pomocnicze m.in sorbitol.

Wskazania:
Voltaren Express stosowany jest w przypadku:
Bólu mięśni reumatycznych, ostrego bólu okolicy lędźwiowo-krzyżowej (bólu pleców), bólu głowy, bólu zębów, bolesnego miesiączkowania
Stosowany również w leczeniu objawów grypy i przeziębienia (bóle, gorączka), ból gardła.

Działanie:
Lek z grupy NLPZ (pochodna kwasu aminofenylooctowego) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na diklofenak lub inne składniki preparatu. Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy i jego pochodne oraz na inne NLPZ objawiająca się napadami astmy, pokrzywką lub ostrym nieżytem nosa. Czynna choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy, krwawienia lub perforacje przewodu pokarmowego. III trymestr ciąży. Ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 14 lat: 1 tabl. co 4-6 h. Nie stosować więcej niż 75 mg na dobę. Preparat jest przeznaczony do krótkotrwałej terapii: 5 dni w leczeniu bólu oraz do 3 dni w leczeniu gorączki. U pacjentów w podeszłym wieku, osłabionych lub z małą masą ciała należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę. Kapsułki należy połykać w całości, najlepiej przed posiłkiem, popijając wodą. Nie zaleca się podawania preparatu z posiłkami.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

HIMALAYA Cystone tabl. 100 tabl.

HIMALAYA CYSTONE NA KAMIENIE NERKOWE 100 TABLETEK Cystone to jeden z flagowych produktów uznanej firmy zielarskiej Himal...
17,10 zł

Zobacz opis

SuperOptic kaps.elast. 60 kaps.MEDANA

Zastosowanie: Suplement diety zawierający składniki przyczyniające się do utrzymania prawidłowego widzenia. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na kt&...
Wyprzedaż 32,60 zł

Zobacz opis

Stoperan 2 mg 18 kaps.twarde

Stoperan to doustny lek przeciwbiegunkowy w formie małych, łatwych do połknięcia kapsułek.Działa tak szybko i skutecznie, że już 1 dawka (2 kapsułk...
Wyprzedaż 9,70 zł

Zobacz opis

Przy zamówneniu powyżej 399 zł