Włosy/Skóra/Paznokcie / KAMIWAZA Odżyw.d/wł. 100 ml

KAMIWAZA Odżyw.d/wł. 100 ml

KAMIWAZA Odżyw.d/wł. 100 ml

Dostępność: W magazynie

52,00 zł

Wskazania:

Łysienie, nadmierne wypadanie włosów, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież, słabe włosy.

 


Właściwości:

Preparat wyprodukowany z naturalnych ekstraktów roślinnych według receptury łączącej tradycyjną wiedzę zielarską z najnowszymi osiągnięciami biotechnologii japońskiej. Zawiera aktywne związki, które stymulują ilość i aktywność enzymów antystresowych, głownie SOD (dysmutaza ponadtlenkowa), w komórkach mieszków włosowych przywracając im zdolność wytwarzania nowych zdrowych włosów.

 


Sposób użycia:

Jeden raz dziennie najlepiej wieczorem, niewielką ilość preparatu nanieść na skórę głowy i delikatnie rozprowadzić i pozostawić na kilka godzin. Wówczas nastąpi pożądany efekt absorpcji aktywnych substancji przez komórki mieszka włosowego. Nie należy spłukiwać. Częstotliwość stosowania Kamiwaza zależy od rodzaju problemu:
    • Łysienie - należy stosować przez cztery miesiące każdego dnia lub do momentu uzyskania zadowalających efektów. Następnie 2 razy w tygodniu.

 


    • Nadmierne wypadanie włosów - codziennie przez miesiąc, następnie 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące.

 


    • Łojotokowe zapalenie skóry głowy - codziennie przez 6 tygodni, następnie 2 razy w tygodniu przez 3 miesiące.

 


    • Łupież - codziennie przez 7 dni, następnie 2 razy w tygodniu przez miesiąc.

 


    • Słabe włosy - 2 razy w tygodniu.
Skład:

Water, Fragus, Beech Rabour Extract, Betula Alba Extract, Bardana sp., Urtica  Doica Herb, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

 


Przeciwwskazania:

W indywidualnych przypadkach możliwe uczulenie na niektóre składniki. Kamiwaza jest preparatem roślinnym, nie zawiera substancji toksycznych. W przeprowadzonych testach dermatologicznych nie zaobserwowano, żadnych reakcji alergicznych.

 


Opakowanie: 100 ml

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Traumon żel 0.1 g/g 100 g

Skuteczny lek w żelu na bóle mięśniowo-szkieletowe i stany zapalne Jak wynika z badań specjalistów zajmujących się leczeniem bólu, aż co czwarty Po...
29,90 zł

Zobacz opis

Traumon spray 0,1 g/1ml 50 ml

Wskazania: tępe urazy takie jak: stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawów; choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosł...
25,50 zł

Zobacz opis

Traumon żel 0.1 g/1g 50 g

Niesteroidowy lek przeciwzapalny o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, w postaci żelu do miejscowego zastosowania na skórę. W...
19,90 zł

Zobacz opis