Włosy/Skóra/Paznokcie / Paranit Szampon leczniczy 100 ml

Paranit Szampon leczniczy 100 ml

Paranit Szampon leczniczy 100 ml

Dostępność: W magazynie

31,00 zł

Paranit Szampon leczniczy, to preparat o podwójnym działaniu, który skutecznie pomaga w likwidacji wszy i gnid na skórze owłosionej głowy. Preparat jest wygodny i bezpieczny w użyciu – nie zawiera insektycydów.

Skład:
Olej mineralny, środki pianotwórcze, substancja zapachowa.

Działanie:
Paranit Szampon leczniczy, to preparat o podwójnym działaniu, który szybko i skutecznie likwiduje wszy i gnidy. Szampon Paranit jest bardzo wygodny w użyciu i bezpieczny, gdyż nie zawiera insektycydów i stworzony został na bazie oleju mineralnego. Preparat może być stosowany u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Sposób użycia:
Rozprowadź równomiernie szampon na suchych włosach. Upewnij się, że szampon dotarł do skóry głowy i pokrył wszystkie włosy. Wmasuj szampon we włosy od nasady aż po końce, zwracając szczególną uwagę na okolice za uszami i powyżej karku. Pozostaw szampon na włosach na 10 minut. Zwilż włosy niewielką ilością wody, aby szampon zaczął się pienić. Umyj i dokładnie spłucz włosy. Postaraj się starannie wypłukać wszelkie pozostałości szamponu. Przed wysuszeniem dokładnie wyczesz włosy specjalnym gęstym grzebieniem. Kurację należy powtórzyć po 7 dniach